Doprava nad 5000,- Zdarma

Rostoucí židle

Řadit podle: Počet zboží: Zobrazuji 116 z celkového počtu zboží 16

Vysoké otočné křeslo STUDIO4

Doprava zdarma

Vysoké otočné křeslo STUDIO4 - Vysoké otočné křeslo STUDIO4, chromová kostra, mechanika RELAX. Výběr z několika barev potahové látky.

11 495,- Kč Detail

Vysoké otočné křeslo STUDIO4 s potahem

Doprava zdarma

Vysoké otočné křeslo STUDIO4 s potahem - Vysoké otočné křeslo STUDIO4 s potahem, chromová kostra, mechanika RELAX. Výběr z několika barev potahové látky.

11 737,- Kč Detail

Vysoké otočné křeslo STUDIO4 s koženým čalouněním

Doprava zdarma

Vysoké otočné křeslo STUDIO4 s koženým čalouněním - Vysoké otočné křeslo STUDIO4 s koženým čalouněním, chromová kostra, mechanika RELAX. Výběr z několika barev potahové kůže.

14 871,- Kč Detail

Střední otočné křeslo STUDIO4

Doprava zdarma

Střední otočné křeslo STUDIO4 - Střední otočné křeslo STUDIO4, chromová kostra, mechanika RELAX. Výběr z několika barev potahové látky.

9 741,- Kč Detail

Střední otočné křeslo STUDIO4 s potahem

Doprava zdarma

Střední otočné křeslo STUDIO4 s potahem - Střední otočné křeslo STUDIO4 s potahem, chromová kostra, mechanika RELAX. Výběr z několika barev potahové látky.

9 970,- Kč Detail

Střední otočné křeslo STUDIO4 s koženým čalouněním

Doprava zdarma

Střední otočné křeslo STUDIO4 s koženým čalouněním - Střední otočné křeslo STUDIO4 s koženým čalouněním, chromová kostra, mechanika RELAX. Výběr z několika barev potahové kůže.

12 874,- Kč Detail

Otočná židle ACTION LINE

Otočná židle ACTION LINE - Otočná židle ACTION LINE, mechanika STANDARD, černá kostra. Výběr z několika barev potahové látky.

4 247,- Kč Detail

Otočná židle ACTION LINE s potahem

Otočná židle ACTION LINE s potahem - Otočná židle ACTION LINE s potahem, mechanika STANDARD, černá kostra. Výběr z několika barev potahové látky.

4 489,- Kč Detail

Kožené otočné křeslo ACTION LINE

Doprava zdarma

Kožené otočné křeslo ACTION LINE - Kožené otočné křeslo ACTION LINE, mechanika SYNCHRO, potah z jemné černé kůže.

10 781,- Kč Detail

Multifunkční židle MedMax MEDI s černou kostrou

Doprava zdarma

Multifunkční židle MedMax MEDI s černou kostrou - Multifunkční židle MedMax MEDI s černou kostrou, leštěný hliníkový kříž, měkká kolečka pro tvrdé podlahy. Výběr z několika barev potahové látky.Měkká...

6 207,- Kč Detail

Multifunkční židle MedMax MEDI s černou kostrou, potah z látky

Doprava zdarma

Multifunkční židle MedMax MEDI s černou kostrou, potah z látky - Multifunkční židle MedMax MEDI s černou kostrou, potah z látky NANOVA, leštěný hliníkový kříž, měkká kolečka pro tvrdé podlahy. Výběr z několika...

6 353,- Kč Detail

Multifunkční židle MedMax MEDI se světle šedou kostrou

Doprava zdarma

Multifunkční židle MedMax MEDI se světle šedou kostrou - Multifunkční židle MedMax MEDI se světle šedou kostrou, leštěný hliníkový kříž, měkčená kolečka pro tvrdé podlahy. Výběr z několika barev potahové...

6 207,- Kč Detail

Multifunkční židle MedMax MEDI se světle šedou kostrou, potah

Doprava zdarma

Multifunkční židle MedMax MEDI se světle šedou kostrou, potah - Multifunkční židle MedMax MEDI se světle šedou kostrou, potah z látky NANOVA, leštěný hliníkový kříž, měkká kolečka pro tvrdé podlahy. Výběr z...

6 353,- Kč Detail

Kancelářské křeslo vysoké STUDIO5, područky

Doprava zdarma

Kancelářské křeslo vysoké STUDIO5, područky - Vysoké otočné křeslo STUDIO5, chromová kostra, mechanika RELAX. Výběr z několika barev potahové látky.

11 858,- Kč Detail

Jednací a konferenční židle GO! 115-N1, čalouněný sedák, plastový opěrák

Jednací a konferenční židle GO! 115-N1, čalouněný sedák, plastový opěrák - Konferenční židle stohovatelná, kostra ocelová čtyřnohá v barvě N1 černá, čalouněný sedák, opěrák plastový černý, krycí plasty černé, bez područek. ....

1 440,- Kč Detail

Jednací a konferenční židle GO! 116-N0, čalouněný sedák, plastový opěrák

Jednací a konferenční židle GO! 116-N0, čalouněný sedák, plastový opěrák - Stohovatelná, kostra ocelová čtyřnohá v barvě N0 bílá, čalouněný sedák, opěrák plastový bílý, krycí plasty bílé, bez područek, integrované bílé...

1 779,- Kč Detail
1
Nábytek podle místností
Nábytek podle druhu
Informace

TOPlist