Doprava nad 5000,- Zdarma

Papasany a houpací křesla

Řadit podle: Počet zboží: Zobrazuji 112 z celkového počtu zboží 12

Závěsná ratanová houpačka BARCELONA

Doprava zdarma

Závěsná ratanová houpačka BARCELONA - Umělý ratan, hliníková konstrukce košíku, závěsná, barva šedá, ocelová závěsná konstrukce.

12 990,- Kč Detail

Ratanový papasan wicker koňak, polstr levandule

Doprava zdarma

Ratanový papasan wicker koňak, polstr levandule - Materiál: přírodní ratan. Výplet z proutků přírodního ratanu Ø cca 3mm. Ratanová část je vcelku a není dělená, jako je běžné u křesel papasan......

5 056,- Kč Detail

Ratanový papasan wicker koňak, polstr vínový motiv

Doprava zdarma

Ratanový papasan wicker koňak, polstr vínový motiv - Materiál: přírodní ratan. Výplet z proutků přírodního ratanu Ø cca 3mm. Ratanová část je vcelku a není dělená, jako je běžné u křesel papasan......

5 056,- Kč Detail

Ratanový papasan, Abaka polstr bílý

Doprava zdarma

Ratanový papasan, Abaka polstr bílý - Konstrukce z masivních ratanových tyčí, výplet z celých (nepůlených) prutů ratanu Abaka. Polstr v ceně papasanu.

7 017,- Kč Detail

Ratanový papasan Abaka polstr červený

Doprava zdarma

Ratanový papasan Abaka polstr červený - Konstrukce z masivních ratanových tyčí, výplet z celých (nepůlených) prutů ratanu Abaka. Polstr v ceně papasanu.

7 017,- Kč Detail

Ratanový papasan Abaka, polstr levandule

Doprava zdarma

Ratanový papasan Abaka, polstr levandule - prutů ratanu Abaka. Polstr v ceně papasanu. Ø v horní části: 120cm, výška sedu od země: 42cm.

7 017,- Kč Detail

Ratanový papasan Abaka, polstr okrový

Doprava zdarma

Ratanový papasan Abaka, polstr okrový - Konstrukce z masivních ratanových tyčí, výplet z celých (nepůlených) prutů ratanu Abaka. Polstr v ceně papasanu. Ø v horní části: 120cm, výška sedu...

7 017,- Kč Detail

Ratanový papasan Abaka, polstr vínový

Doprava zdarma

Ratanový papasan Abaka, polstr vínový - Konstrukce z masivních ratanových tyčí, výplet z celých (nepůlených) prutů ratanu Abaka. Polstr v ceně papasanu. Ø v horní části: 120cm.

7 017,- Kč Detail

Ratanový papasan Abaka polstr, vínový motiv

Doprava zdarma

Ratanový papasan Abaka polstr, vínový motiv - Konstrukce z masivních ratanových tyčí, výplet z celých (nepůlených) prutů ratanu Abaka. Polstr v ceně papasanu. Ø v horní části: 120cm.

7 017,- Kč Detail

Ratanový papasan Abaka, polstr zelený

Doprava zdarma

Ratanový papasan Abaka, polstr zelený - Konstrukce z masivních ratanových tyčí, výplet z celých (nepůlených) prutů ratanu Abaka. Polstr v ceně papasanu. Ø v horní části: 120cm.

7 017,- Kč Detail

Ratanový papasan Abaka, polstr zelený dralon

Doprava zdarma

Ratanový papasan Abaka, polstr zelený dralon - Konstrukce z masivních ratanových tyčí, výplet z celých (nepůlených) prutů ratanu Abaka. Polstr v ceně papasanu. Ø v horní části: 120cm.

7 017,- Kč Detail

Ratanový papasan Abaka, polstr zelený motiv

Doprava zdarma

Ratanový papasan Abaka, polstr zelený motiv - Konstrukce z masivních ratanových tyčí, výplet z celých (nepůlených) prutů ratanu Abaka. Polstr v ceně papasanu. Ø v horní části: 120cm.

7 017,- Kč Detail
1
Nábytek podle místností
Nábytek podle druhu
Informace

TOPlist