Doprava nad 5000,- Zdarma

Závěsné houpačky

Řadit podle: Počet zboží: Zobrazuji 121 z celkového počtu zboží 22

Zahradní závěsná houpačka ANTILA

Doprava zdarma

Zahradní závěsná houpačka ANTILA - Ocelová konstrukce s povrchovou úpravou, výplet z umělého ratanu.Nosnost: 120 kg.

11 490,- Kč Detail

Závěsná ratanová houpačka BARCELONA

Doprava zdarma

Závěsná ratanová houpačka BARCELONA - Umělý ratan, hliníková konstrukce košíku, závěsná, barva hnědá, ocelová závěsná konstrukce ...

10 990,- Kč Detail

Houpačka ratanová závěsná medová L, polstr bubliny

Houpačka ratanová závěsná medová L, polstr bubliny - Materiál: přírodní ratan. Barva medová. Polstr vyrobený v ČR, pratelný na 40°C. Závěsné lano v ceně houpačky. Rozměr:78x60x115cm.

3 325,- Kč Detail

Houpačka ratanová závěsná medová L, polstr červený

Houpačka ratanová závěsná medová L, polstr červený - Materiál: přírodní ratan. Barva medová. Polstr vyrobený v ČR, pratelný na 40°C. Závěsné lano v ceně houpačky. Rozměr:78x60x115cm.

3 325,- Kč Detail

Houpačka ratanová závěsná medová L, polstr pískový

Houpačka ratanová závěsná medová L, polstr pískový - Materiál: přírodní ratan. Barva medová. Polstr vyrobený v ČR, pratelný na 40°C. Závěsné lano v ceně houpačky. Rozměr:78x60x115cm.

3 325,- Kč Detail

Houpačka ratanová závěsná medová XL, polstr bubliny

Houpačka ratanová závěsná medová XL, polstr bubliny - Materiál: přírodní ratan. Barva medová. Polstr vyrobený v ČR, pratelný na 40°C. Závěsné lano v ceně houpačky. Rozměr:86x66x123cm.

3 968,- Kč Detail

Houpačka ratanová závěsná medová XL, polstr pískový

Houpačka ratanová závěsná medová XL, polstr pískový - Materiál: přírodní ratan. Barva medová. Polstr vyrobený v ČR, pratelný na 40°C. Závěsné lano v ceně houpačky. Rozměr:86x66x123 cm.

3 968,- Kč Detail

Houpačka ratanová závěsná koňak XL, polstr bubliny

Houpačka ratanová závěsná koňak XL, polstr bubliny - Materiál: přírodní ratan v barvě brown wash - medová s vymývanou hnědou. Polstr vyrobený v ČR, pratelný na 40°C. Závěsné lano v ceně houpačky....

3 968,- Kč Detail

Houpačka ratanová závěsná koňak XL, polstr pískový

Houpačka ratanová závěsná koňak XL, polstr pískový - Materiál: přírodní ratan. Barva hnědá. Polstr vyrobený v ČR, pratelný na 40°C. Závěsné lano v ceně houpačky. Rozměr:86x66x123cm.

3 968,- Kč Detail

Houpačka závěsná Margarita, červený polstr

Akce

Houpačka závěsná Margarita, červený polstr - Závěsná houpačka s kovovou konstrukcí a výpletem z umělého ratanu. Součástí je nadýchaný polštář v červené barvě. Nosnost 110 kg.

4 224,- Kč Detail

Houpačka závěsná Bellucy natural, polstr bubliny

Houpačka závěsná Bellucy natural, polstr bubliny - Ratanová závěsná houpačka vyrobená z masivního přírodního ratanu kubu ve světlé přírodní barvě.

4 723,- Kč Detail

Houpačka závěsná Bellucy natural, polstr červený

Houpačka závěsná Bellucy natural, polstr červený - Ratanová závěsná houpačka vyrobená z masivního přírodního ratanu Kubu ve světlé přírodní barvě.

4 723,- Kč Detail

Houpačka závěsná Bellucy natural, polstr hnědý list

Houpačka závěsná Bellucy natural, polstr hnědý list - Ratanová závěsná houpačka vyrobená z masivního přírodního ratanu Kubu ve světlé přírodní barvě.

4 723,- Kč Detail

Houpačka závěsná Bellucy natural, polstr okrová kostka

Houpačka závěsná Bellucy natural, polstr okrová kostka - Ratanová závěsná houpačka vyrobená z masivního přírodního ratanu kubu ve světlé přírodní barvě.

4 723,- Kč Detail

Houpačka závěsná Bellucy natural, polstr pískový

Houpačka závěsná Bellucy natural, polstr pískový - Ratanová závěsná houpačka vyrobená z masivního přírodního ratanu Kubu ve světlé přírodní barvě.

4 723,- Kč Detail

Houpačka závěsná Bellucy natural, polstr vínový

Houpačka závěsná Bellucy natural, polstr vínový - Ratanová závěsná houpačka vyrobená z masivního přírodního ratanu kubu ve světlé přírodní barvě.

4 723,- Kč Detail

Houpačka závěsná Bellucy natural, polstr zelený

Houpačka závěsná Bellucy natural, polstr zelený - Ratanová závěsná houpačka vyrobená z masivního přírodního ratanu kubu ve světlé přírodní barvě.

4 723,- Kč Detail

Houpačka závěsná Bellucy natural, polstr zelený dralon

Houpačka závěsná Bellucy natural, polstr zelený dralon - Ratanová závěsná houpačka vyrobená z masivního přírodního ratanu kubu ve světlé přírodní barvě.

4 723,- Kč Detail

Houpačka závěsná Charlotte

Doprava zdarma

Houpačka závěsná Charlotte - Závěsná houpačka s kovovou konstrukcí a výpletem z umělého ratanu. Součástí je nadýchaný polštář v šedé barvě potahové látky a také masivní závěsná...

11 008,- Kč Detail

Houpačka závěsná Pietro

Akce
Doprava zdarma

Houpačka závěsná Pietro - Závěsná houpačka s kovovou konstrukcí a výpletem z umělého ratanu. Součástí je nadýchaný polštář v hnědé barvě potahové látky a také masivní závěsná...

6 272,- Kč Detail

Houpačka závěsná Relax

Akce
Doprava zdarma

Houpačka závěsná Relax - Závěsná houpačka s kovovou konstrukcí a výpletem z umělého ratanu. Součástí je nadýchaný polštář v červené barvě potahové látky a také masivní...

7 296,- Kč Detail
1 | 2 | další  >>
Nábytek podle místností
Nábytek podle druhu
Informace

TOPlist