Doprava nad 5000,- Zdarma

Lavice na chodbu

Řadit podle: Počet zboží: Zobrazuji 19 z celkového počtu zboží 9

Dvojlavice CLASS s černou kostrou

Doprava zdarma

Dvojlavice CLASS s černou kostrou - Dvojlavice CLASS s černou kostrou. Prodloužená záruka 3 roky! Výběr z několika barev plastů.

7 393,- Kč Detail

Trojlavice CLASS s černou kostrou

Doprava zdarma

Trojlavice CLASS s černou kostrou - Trojlavice CLASS s černou kostrou. Prodloužená záruka 3 roky! Výběr z několika barev plastů.

9 716,- Kč Detail

Čtyřlavice CLASS s černou kostrou

Doprava zdarma

Čtyřlavice CLASS s černou kostrou - Čtyřlavice CLASS s černou kostrou. Prodloužená záruka 3 roky! Výběr z několika barev plastů.

12 088,- Kč Detail

Pětilavice CLASS s černou kostrou

Doprava zdarma

Pětilavice CLASS s černou kostrou - Pětilavice CLASS s černou kostrou. Prodloužená záruka 3 roky! Výběr z několika barev plastů.

14 496,- Kč Detail

Pětilavice CLASS - 5 ks čalouněných sedáků

Doprava zdarma

Pětilavice CLASS - 5 ks čalouněných sedáků - Pětilavice CLASS - 5 ks čalouněných sedáků. Prodloužená záruka 3 roky! Výběr z několika barev plastů a barev potahové látky.

16 583,- Kč Detail

Pětilavice CLASS - 5 ks čalouněných sedáků s potahem z látky

Doprava zdarma

Pětilavice CLASS - 5 ks čalouněných sedáků s potahem z látky - Pětilavice CLASS - 5 ks čalouněných sedáků s potahem z látky. Prodloužená záruka 3 roky! Výběr z několika barev plastů a barev potahové látky...

17 097,- Kč Detail

Pětilavice CLASS - čalouněná

Doprava zdarma

Pětilavice CLASS - čalouněná - Pětilavice CLASS - čalouněná. Prodloužená záruka 3 roky! Výběr z několika barev potahové látky.

19 275,- Kč Detail

Pětilavice CLASS - čalouněná s potahem z látky

Doprava zdarma

Pětilavice CLASS - čalouněná s potahem z látky - Pětilavice CLASS - čalouněná s potahem z látky. Prodloužená záruka 3 roky! Výběr z několika barev plastů a barev potahové látky.

20 062,- Kč Detail

Teaková zahradní lavice NANDAL

Doprava zdarma

Teaková zahradní lavice NANDAL - Materiál: recyklovaný indonéský teak. Pevná, zesílená konstrukce, pravé teakové dřevo. Dlouhá životnost.

15 400,- Kč Detail
1
Nábytek podle místností
Nábytek podle druhu
Informace

TOPlist