Doprava nad 5000,- Zdarma

Skříň LINE OFFICE, skleněné dveře, 79,8x42,5x119,5cm

Materiál tl. 18mm, šedá barva, skleněné dveře...

11 719,- Kč
9 685,- Kč bez DPH
počet ks
Katalogové číslo:104 813
Dodací lhůta:do týdne
Záruka:2 roky

pošlete si odkaz na svůj email
vytiskněte si detail produktu
Zeptejte se nás
Potřebujete pomoci? Poradíme Vám...
777 159 915
info@nabytek-abc.cz
Dopňující fotky: (8)
Podrobný popis: Skříň LINE OFFICE, skleněné dveře, 79,8x42,5x119,5cm

Kancelářská řada LINE OFFICE patří mezi TOP nábytek. Je ideálním spojením elegance, konfortu a praktičnosti. Je vytvořena pro ředitelských kanceláří, pro vedoucí pracovníky a ty, kteří ocení praktičnost, hezký vzhled a moderní design. 

  • Dekorační horní obkladové desky se vyrábí z DCP o síle 38mm a jsou opatřeny akrylovou 3D hranou. Horní a boční obkladové desky se spojují do korpusu pomocí excentrů a kolíků. K policovým skříním se upevňují pomocí vrutů.
  • Dekorační boční obkladové desky se vyrábí z DCP o síle 38mm a jsou opatřeny akrylovou 3D hranou. Horní a boční obkladové desky se spojují do korpusu pomocí excentrů a kolíků. K policovým skříním se upevňují pomocí vrutů. U bočních desek jsou 3 výškové varianty.
  • Křídlové dveře se vyrábějí ve dvou provedeních tj. z DCP o síle 18mm, jsou opatřeny hranou ABS 2mm, a skleněné v hliníkovém rámu s barvou skla - grafit. Dveře jsou vybaveny silikonovým tlumičem. Na široké skříně se musí objednat zvlášť pravé i levé křídlo.
  • Policové skříně se vyrábějí z DCP 18mm v šedé barvě, záda jsou ze sololaku o síle 3mm a montují se po obvodu do drážky. Jsou instalovány na rektifikační nohy.
  • Police na konzolách (L = 1196mm, 796mm) se vyrábí z DCP 38mm a jsou opatřeny dvoubarevnou akrylovou hranou 3D. Upevňují se na držáky Titan. Maximální zátěž 9 kg.
  • Skříňové sestavy se vytvářejí pomocí policových skříní, které se kompletují dekoračními obkladovými horními a bočními deskami.

Materiály a kování

  • DCP o síle 38 a 18mm - firma EGGER (Rakousko)
  • Hrany ABS 0,5mm a 2mm - firma DOLLKEN (Německo)
  • Úchytky, vložky, nožky - firma VALMAX (Rusko)
  • Sklo -grafit

 

Policové skříně se vyrábějí z DCP 18mm v šedé barvě, záda jsou ze sololaku o síle 3mm a montují se po obvodu do drážky. Jsou instalovány na rektifikační nohy. Na tyto policové skříně se montují dekorační obkladové desky. Skříň má skleněné dveře v  hliníkovém rámu. Dveře jsou vybaveny dorazovým silikonovým tlumičem. Úchytky na dveřích jsou kovové. Barva skla-grafit. Skříňka má 3 moduly. 1 modul = 1 výška šanonu.

 

ROZMĚRY:

Šířka 79,8cm
Hloubka 42,5cm
Výška  119,5cm 
Materiál DCP 18mm
 Barva skla  grafit

Nábytek z řady LINE OFFICE se dá různě sestavovat. Dodáváme psací, jednací a konferenční stoly, kontejnery police a skříně.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parametry:
Materiál: lamino
Druh zboží: kancelářská skříň
Druh zboží: policová skříň
Výška: 120 cm
Šířka: 80 cm

Doplňkové produkty

Pošlete dotaz na zboží Skříň LINE OFFICE, skleněné dveře, 79,8x42,5x119,5cm
email Napište číslo pět
jméno Telefon
Váš dotaz*
* Takto označené položky jsou povinné

Výrobek "Skříň LINE OFFICE, skleněné dveře, 79,8x42,5x119,5cm " můžete také nalézt v kategorii:


Nábytek podle místností
Nábytek podle druhu
Informace

TOPlist